Schody a schodiště ABeCeDe

schody ABeCeDe | schodiste.name

Stavíme schodiště, schody, zábradlí

Schody a schodiště ABeCeDe - co je nového.

modulové schodiště - zábradlí standard (ocel)
Nově - AKCE - podklady pro výrobu nášlapů schodiště ZDARMA - pokud si nyní objednáte nosnou páteř modulového schodiště ABeCeDe, obdržíte zdarma výrobní podklady pro výrobu nášlapů schodiště.
.
Nejnověji (6.4.2022):
.
Přijímáme objednávky na schodiště realizovana do dvou měsíců. Objednávky na schodiště přijímáme v běžném režimu, odpovědi obdržíte do 2-5 dnů, dodávka schodiště 3-5 týdnů od podpisu smlouvy o dodávce schodiště, většinou však dřív. Ve vyjímečných případech je možné schody dodat do dvou týdnů, stejně tak samotné kovové komponenty schodiště jsme schopni dodat v kratších termínech. Doporučujeme navštívit naše facebookové stránky STAVIMESCHODY.CZ , kde se nejdřív dozvíte novinky, uvidíte další fotografie a načerpáte inspiraci z oblasti stavby schodiště.
.
Chcete si nejdřív prohlédnout některá naše realizovaná schodiště, stačí kliknout na: schodiště r. 2007 , schodiště r. 2008 , schodiště r. 2009 , schodiště r. 2010 , schodiště r. 2011 , schodiště r. 2012 , schodiště r. 2013 , schodiště r. 2014 , schodiště r. 2015 , schodiště r. 2016 , schodiště r. 2017 , schodiště r. 2018 , schodiště r. 2019 , schodiště r. 2020 , nebo na schodiště r. 2021 kde jsou další, tentokrát naše nejnovější zajímavá schodiště. Bylo vybráno pouze pár zajímavých ukázek z mnoha. Jde především o to, ukázat možnosti konstrukce a novinky, aby jste se mohli co nejlépe seznámit s našimi schody. Další schody najdete ve fotogalerii, která je součástí těchto stránek. Je zde také ukázka - montáže schodiště - kde názorně uvidíte jak se schody ABeCeDe staví, krok za krokem.

Montovaná schodiště a zábradlí

Kombinovaná schodiště a zábradlí ( Bočnicové schody ) - schody v různých variantách provedení


Modulová schodiště a zábradlí ( Segmentové schody ) - schody v různých variantách provedeníModulová páteřová schodiště - schody a zábradlí ( Segmentové schody )


modulové schodiště tvaru U - zábradlí standard (dřevo)
Požadavky na kvalitní schodiště jsou zřejmé, mělo by být pevné, odolné vůči mechanickému namáhání a mělo by splňovat požadavky na pohodlnou chůzi, zároveň by však schody měly být estetické, nezabírat mnoho cenného prostoru stavby a pokud možno, cena schodiště by měla být co nejnižší.
modulové schodiště - zábradlí nerez (dřevo)
My vám nabízíme páteřové schodiště tvořené montovanými moduly, tyto schody jsou přesně na rozmezí uvedených požadavků. Variabilnost naší konstrukce totiž umožňuje velkou škálu tvarů schodiště, bez výrazných rozměrových omezení v provedení od standardního schodiště s dřevěnými nášlapy až po luxusní schody s žulou a nerezem .
Konstrukce ABeCeDe umožňuje nejen použití většiny materiálů pro nášlapy, jako je dřevo masiv, kámen, sklo nebo ocel, ale lze k ní využít i většinu typů a provedení zábradlí. Při dodržení určitých jednoduchých zásad, je možné pomoci modulů vytvořit schodiště s vysokou pevností, tuhostí a za přijatelnou cenu, nebo i luxusní provedení, kdy se schody stávají dominantou stavby.

Schody ABeCeDe to však nejsou pouze modulová schodiště, můžete si vybrat i z jiných typů schodiště, jež jsou prezentovány dále.

Modulová schodiště - schody, zábradlí - montáž
Chcete se detailně seznámit s montáží modulového schodiště? Připravili jsme pro Vás podrobný postup a to nejen formou textu, ale i formou sady fotografií, které znázorňují jednotlivé kroky. Můžete si pustit i slideshow jehož součástí je i popis ...
Schodnicová schodiště - schody, zábradlí
Ve snaze rozšířovat nabídku našich výrobků, při dodržení zásadní podmínky a tou je smontovatelnost schodiště na místě, jsme vyvinuli výrobu nového typu schodiště jehož základní části jsou pásnice. Jsou to ocelové pásy s přivařenými kotevními plochami pro nášlapy, které se obdobně jako u modulového schodiště připevňují pomocí vrutů. Jedná...

Samostatné moduly schodiště ABeCeDe To čím je naše základní schodiště typické a čím se odlišuje od ostatních, je nosná páteř tvořená jednotlivými moduly. Je to základní nosný prvek schodiště, který výrazně ovlivňuje vlastnosti schodiště. Vyrábíme jej ve třech rozměrových variantách, které umožňují optimálně navrhnout, jak malá, tak mohutná schodiště a při tom zachovat jejich .... celý článek ...

Typy zábradlí Zábradlí je většinou dominantním prvkem schodiště. Tak jak může podtrhnout styl schodiště, může ho i nenávratně pokazit. Je proto důležité věnovat výběru tvaru a provedení zábradlí patřičnou péči. Systém montovaných páteřových schodišť svou konstrukcí eliminuje použití určitých typů zábradlí a proto k němu nabízíme pouze zábradlí vhodná k této ... celý článek ...

profil | mapa stránek | napište nám | Facebook | | ©2007 REIL
Zpětné odkazy: | Schodiste.name - fotogalerie autora stránek |